Timex Trade s.r.o.
1 414 Kč

Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC

Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC
Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC Elektrický otvírač PROFI 20 nízkoproudový 12V AC/DC

Varianty

Název Dostupnost Cena Počet
Elektrický otvírač dveří PROFI 20 standard nízkoproud 12VDC
1718 12V DC
Na objednávku 560 Kč
463,18 Kč bez DPH
Elektrický otvírač dveří PROFI 20 MB nízkoproud 12VDC
1728 12V DC
Skladem 601 Kč
497,10 Kč bez DPH

Všechny výrobky splňují níže uvedené normy

 • 2004/108/CE - Elektromagnetická kompatibilita
 • UNE-EN-1670 - Odolnost proti korozi
 • UNE-EN-14846/2010 - Elektromechanické zámky
 • Záruka 3 roky
 • Prosím věnujte zvýšenou pozornost výběru voltáže otvírače a transformátoru. Špatná voltáž může nenávratně poškodit otvírač. Na takto poškozené zboží se záruka nevztahuje.
 • Otvírače jsou vhodné pro venkovní použití
 • Odolávají povětrnostním vlivům
 • Chraňte před deštěm
 • Nemažte olejem
 • Při natírání zařízení, ve kterých jsou zabudovány, prosím, chraňte před zatečením nátěrové hmoty do ústrojí otvírače

Vysvětlivky k symbolům

 • AC – napájení střídavým proudem
 • DC – napájení stejnosměrným proudem

1718 – standardní

Je v poloze OTEVŘENO jen po dobu trvání napěťového impulzu – to je pouze po dobu, po kterou je stisknuto patřičné tlačítko na ovládacím zařízení. Mimo tuto dobu jsou dveře UZAMČENY.

Použití:

Vchodové dveře kanceláří, domů, kde je požadován kontrolovaný pohyb osob.

1728 – s mechanickou blokádou

Umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO. V poloze OTEVŘENO vhodný pro stálý průchod bez použití elektrického impulzu na neomezeně dlouhou dobu. Přepnutím páčky do polohy ZAVŘENO pracuje stejně jako model 1710.

Použití:

Zejména tam, kde je častý průchod dveřmi během dne bez nutné kontroly vstupu osob. Po skončení nekontrolované doby, lze mechanicky přepnout elektrický otvírač do režimu kontroly vstupu.

1738 – s momentovým kolíkem

K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) elektrický impulz, kterým se otvírač s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO. Po průchodu dveřmi je zpět v klidové poloze ZAVŘENO.

Použití:

Vhodný pro pohodlné ovládání dveří ve spěchu a strachu z opětovného zavření. Napojení na EZS, vstupní systémy, bezdrátové otvírání dveří atd., kde není časové nastavení doby, po kterou jsou dveře otevírány.

1748 – s momentovým kolíkem a mechanickou blokádou

K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) elektrický impulz, kterým se otvírač s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO. Po průchodu dveřmi je zámek v klidové poloze ZAVŘENO, nebo umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO. V poloze OTEVŘENO vhodný pro stálý průchod bez použití elektrického impulzu na neomezeně dlouhou dobu. Přepnutím páčky do polohy ZAVŘENO pracuje stejně jako model 1730.

Použití:

Vhodný pro pohodlné ovládání dveří ve spěchu a strachu z opětovného zavření. Napojení na EZS, vstupní systémy, bezdrátové otvírání dveří atd., kde není časové nastavení doby, po kterou jsou dveře otevírány, nebo zejména tam, kde je častý průchod dveřmi během dne bez nutné kontroly vstupu osob. Po skončení nekontrolované doby, lze mechanicky přepnout elektrický otvírač do režimu kontroly vstupu.

Důležité upozornění

Při instalaci DC verze nesmí závora zámku vyvíjet tlak na západku otvírače.


Dotaz na zboží