Timex Trade s.r.o.
1 414 Kč

Univerzální ovladač bran a vrat CUBE, plovoucí i pevný kód, multifrekvenční 433/315/290/868 MHz

Univerzální ovladač bran a vrat CUBE, plovoucí i pevný kód, multifrekvenční 433/315/290/868 MHz

Varianty

Název Dostupnost Cena Počet
Univerzální ovladač bran CUBE černý, plovoucí i pevný kód, multifrekv. 433/315/290/868 MHz
CUBE-M-BLACK
Na objednávku 660 Kč
545,29 Kč bez DPH
Univerzální ovladač bran CUBE modrý, plovoucí i pevný kód, multifrekv. 433/315/290/868 MHz
CUBE-M-BLUE
Skladem 660 Kč
545,29 Kč bez DPH
Univerzální ovladač bran CUBE červený, plovoucí i pevný kód, multifr. 433/315/290/868 MHz
CUBE-M-RED
Na objednávku 660 Kč
545,29 Kč bez DPH

Popis

 • Univerzální dálkový ovladač CUBE čtyřkanálový
 • Slouží pro kopírování ovladačů s pevným i plovoucím kódem
 • Frekvence 433,92/315/290/868,35 MHz
 • Vysílací vzdálenost max. 100 metrů
 • Baterie 1 ks   23A  12V
 • Provozní teplota -20° až +60°
 • Rozměry  55 x 37 x 15 mm
 • Hmotnost  32 g

Návod na programování ovladače

PEVNÝ I PLOVOUCÍ KÓD 433,92/315/290/868,35 MHz:

1. Stiskněte a podržte klávesu dálkového ovládání Egoway, na které chcete uložit kód, a stiskněte třikrát jinou libovolnou klávesu: LED začne blikat. Pak uvolněte všechna tlačítka.

2. Umístěte dálkový ovladač přední částí do blízkosti (cca 2 cm) původního dálkového ovladače.  Na původním dálkovém ovladači stiskněte klávesu související s kanálem, jehož kód je třeba kopírovat. Držte klávesu dokud (2-10 s) nezačne LED rychle blikat, čímž potvrdí duplikování, a poté po 2 sekundách zhasne. Uvolněte tlačítko originálního dálkového ovládání

ZVLÁŠTNÍ PŘÍPADY KOPÍROVÁNÍ:

Platí pro ovladače: BFT (plovoucí kód), FAAC (SLH), GENIUS (SLH), V2 (plovoucí kód)

BFT:

1. Stiskněte a podržte klávesu dálkového ovládání Egoway, na které chcete uložit kód, a stiskněte třikrát jinou libovolnou klávesu: LED začne blikat. Pak uvolněte všechna tlačítka.

2. Umístěte dálkový ovladač přední částí do blízkosti (cca 2 cm) BFT dálkového ovladače.  Na BFT dálkovém ovladači stiskněte klávesu související s kanálem, jehož kód je třeba kopírovat. Držte klávesu dokud (2-10 s) nezačne LED stále svítit. Počkejte, až LED znovu blikne (dvojité blikání – pauza – dvojité blikání – pauza…atd.)

3. V tomto okamžiku je nutné předat kód související s tzv. skrytým klíčem BFT. Stiskněte současně klávesy 1 a 2 v případě nové verze ovladačů BTF, nebo skryté tlačítko na zadní straně staré verze ovladačů BFT, dokud se na chvíli nerozsvítí kontrolka dálkového ovladače Egoway stálým světlem a poté začne znovu rychle blikat. Tím potvrzuje správné nahrání.  Po cca 2 sekundách se vypne.

FAAC/GENIUS:

1. Stiskněte a podržte klávesu dálkového ovládání Egoway, na které chcete uložit kód, a stiskněte třikrát jinou libovolnou klávesu: LED začne blikat. Pak uvolněte všechna tlačítka.

2. Umístěte dálkový ovladač přední částí do blízkosti (cca 2 cm) FAAC/GENIUS dálkového ovladače.  Na FAAC/GENIUS dálkovém ovladači stiskněte klávesu související s kanálem, jehož kód je třeba kopírovat. Držte tlačítko dokud (2-10 s) nezačne LED stále svítit. Počkejte, až LED znovu blikne (dvojité blikání – pauza – dvojité blikání – pauza…atd.)

3. V tomto okamžiku je nutné předat kód související s tzv. skrytým klíčem FAAC/GENIUS. Stiskněte současně tlačítka 1 a 2 na ovladači FAAC/GENIUS a pak dokud FAAC/GENIUS ovladač začne blikat, stiskněte tlačítko, jehož data jste chtěli přenést. Držte, dokud se kontrolka dálkového ovládání Egoway nerozsvítí stálým světlem (na chvíli) a poté začne znovu rychle blikat, čímž potvrdí správnou duplikaci. Po cca 2 sekundách vypne.

4. V tuto chvíli již není nutné žádné propojení s přijímačem, rádiové dálkové ovládání Egoway je připraveno k použití.

V2:

1. Stiskněte a podržte klávesu dálkového ovládání Egoway, na které chcete uložit kód, a stiskněte třikrát jinou libovolnou klávesu: LED začne blikat. Pak uvolněte všechna tlačítka.

2. Umístěte dálkový ovladač přední částí do blízkosti (cca 2 cm) V2 dálkového ovladače.  Na V2 dálkovém ovladači stiskněte klávesu související s kanálem, jehož kód je třeba kopírovat. Držte tlačítko dokud (2-10 s) nezačne LED stále svítit. Počkejte, až LED znovu blikne (dvojité blikání – pauza – dvojité blikání – pauza…atd.)

3 V tomto okamžiku je nutné znovu vyslat kód související s klávesou V2 ovladače. Stiskněte opět klávesu V2 ovladače, nebo skryté tlačítko na zadní straně (u starých verzí V2 ovladačů) po dobu, dokud se LED na dálkovém ovladači Egoway na chvíli rozsvítí nepřerušovaným světlem a poté začne znovu rychle blikat, čímž potvrdí správnou duplikaci. Po cca 2 sekundách vypne.

Spárování dálkového ovladače s přijímačem v případě vysílání plovoucího kódu:

V případě, že nově naprogramované dálkové ovládání EGOWAY  je s plovoucím kódem, je nutné jej spárovat s přijímačem (pohonnou jednotkou systému). V tomto případěje nezbytné, aby přijímač:

 • Měl dostupnou paměť
 • Nemá instalační bloky (rádiový blok nebo celkový blok)

V současné době technologie EGOWAY umožňuje přidružit naše dálkové ovládání po třemi různými postupy:

 • „Originální“ spárování s přijímačem - stisknutím fyzického tlačítka na přijímači povolíte vstup nové vysílače
 • „Originální“ rádiové spárování – postup nahrání nového ovladače je uveden v návodu dodaném výrobcem dané pohonné jednotky
 • Postup „Přímo k přijímači“

Postup spárování  „Přímo k přijímači“

umožňuje připojit nový právě naprogramovaný dálkový ovladač  EGOWAY k přijímači bez zvláštních nebo složitých akcí. Jednoduše podržte právě naprogramované tlačítko, dokud nezačne blikat kontrolka rádiového dálkového ovládání EGOWAY, uvolněte a počkejte, až přestane blikat. Nyní, pokud jsou splněny provozní podmínky přijímače, je rádiové dálkové ovládání připraveno k normálnímu provozu. Tento postup je k dispozici pro dálková ovládání uvedená na seznamu, který je přiložen v balení s dálkovým ovladačem Egoway.

SKRYTÝ KLÍČ DÁLKOVÝCH OVLÁDÁNÍ EGOWAY:

Na dálková ovládání EGOWAY s plovoucím kódem je možné nahrát dálková ovládání mnoha značek.

V každém ze 4 kanálů může být nahrán algoritmus jiné značky (např. kanál 1: NICE, kanál 2: BENINCA, kanál 3: BFT, kanál 4: GIBIDI), proto je důležité, aby byl schopen vyslat skryté kódy pro každý jednotlivý kanál.

Chcete-li vyslat skrytý kód týkající se určitého kanálu dálkového ovládání EGOWAY, stiskněte a podržte klávesy 1 a 2, dokud kontrolka LED rychle nebliká, poté stiskněte klávesu související s kanálem, jehož skrytý kód má být vysílán.

POSTUP ZÍSKÁNÍ ALGORITMŮ PLOVOUCÍCH KÓDŮ V PŘÍPADĚ CHYBĚJÍCÍHO ORIGINÁLNÍHO DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ

Rádiové dálkové ovladače EGOWAY mohou generovat některé algoritmy plovoucího kódu bez originálního dálkového ovládání.

1. Stiskněte a podržte klávesu související s kanálem, ve kterém chcete vygenerovat algoritmus, a pětkrát stiskněte libovolnou jinou klávesu. LED bliká. Uvolněte klávesu.

2. Nyní sestavte sekvenci (viz tabulka níže) nezbytnou pro vygenerování požadovaného algoritmu. Dálkové ovládání EGOWAY nyní rychle bliká, aby prokázalo generaci, ke které došlo.

SEKVENCE     ALOGORITMUS  SEKVENCE     ALGORITMUS SEKVENCE    ALGORITMUS 
1111 Beninca 1123 KEY-TXB-42R 1133 VDS
1112 Dea 1124 Motorline--MX4SP 1134 ERREKA
1113 Doorhan 1131 NICESmilo 1141 GBD-DOMINO
1114 FAAC 1132 Seav 1142 FOX
1121 Genius Bravo 1211 btf 1143 PUJOL-YELLOW
1122                Genius RC A252  1212               nice flor-s                1144              powertech
1213 nice-one

Dotaz na zboží